Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara investitor za izgradba na stanben objekt

0 МКД

Се нуди работа од: Ивана Димова 05 мар. 19:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Се бара инвеститор за изградба на стамбен објект на атрактивна локација, на самиот почеток на населба Ѓорче Петров на 10 метри од главната улица во близина на маркети,тобака и млечни ресторани. Плацот е со површина од 286 метри квадратни, со два влеза (излегува на 2 улици) со маркица за градба на објект од 3+1 спрата. Со чист имотен лист. Телефон за контакт 076/207-447
Ивана Димова
076207447
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации