Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram devojce so poznavanje na angliski jazik

Се нуди работа од: Maja 09 авг. 12:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Барам девојче со солидно познавање на англиски јазик кое ќе може да го пренесе на 7 годишно девојче. Имам потреба секој ден од понеделник-петок од 15-17 часот. Идејата е да го земе од школо и еден час да го учи англиски јазик. Школото се наоѓа во близина на Веро Тафталиџе.
Цена по договор
Контакт 076 448344
Leaflet
Кон почеток