Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elektrotehnicar za vrabotuvanje na neopredeleno

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: KLS 21 авг. 14:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
КЛС е компанија која веќе 15 години се занимава со организација на настaни и изнајмување на техничка опрема за настани, поради обемот на работа го зголемуваме нашиот тим и имаме потреба од лице за монтажа и демонтажа на техничка опрема, со или без предходно искутво во истата облас.
Кандидатите би било пожелно да поседуваат возачка дозвола Б категорија, да се служат со основен англиски јазик и да имаат основно познавање на работа со компјутер.

пријави се на: office@kls.com.mk
www.kls.com.mk
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации