Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Igroteka nudi vrabotuvanje

0 МКД

Се нуди работа од: Igroteka kolores 20 мај 08:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Игротека КОЛОРЕС Карпош има потреба од:
- Шеф одговорно лице со искуство
- конобар
- шанкер
- девојче за анимација

https://www.facebook.com/Igroteka-Kolores-Karpos-2084551301790746/
Igroteka kolores
070205035
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации