Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara personal za rabota vo sendvicara

0 МКД

Се нуди работа од: Ilija 13 окт. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Nova otvorena sendvicara ima potreba od prodazen personal tel za kontakt 075950585 ilija
Ilija
Leaflet
Кон почеток