Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara Prodavac/ka za vo Mesara Andrea

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Mesara Andrea 02 окт. 11:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Barame prodavac-ka za vo Mesara Andrea vo naselba Taftalidje.Iskustvo ne e potrebno.
Plata odlicna!
Prijaven i Osiguran za redoven raboten odnos
Mesara Andrea
078310479
Leaflet
Кон почеток