Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat Gradinari za ureduvanje dvorovi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Foja Ko Dooel Skopje 01 апр. 08:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Se baraat maski rabotnici-gradinari za ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi, fizicki sposobni na vozrast do 35 godini.
Foja Ko Dooel Skopje
02/2772-046
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации