Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vospituvac i oddelenski nastavnik

0 МКД

Се нуди работа од: Edukativen centar 16 ноем. 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Edukativen centar od Skopje ima potreba od vospituvacki i oddelenski nastavnicki.Potrebno e da imaat zavrsen pedagoski fakultet,rabotno iskustvo i dobro poznavanje na angliski jazik.
Edukativen centar
078887889
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации