Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Firma ima potreba od elektro monteri

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: elektroinvest union 09 дек. 09:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Firma ima potreba od elektro monteri za rabota prednost imaat tie so rabotat na banderi trafostanici i dr od toj del firmata se zanimava so izvedba na el monerski raboti i rabotime za evn
elektroinvest union
078 355 677 078 355 697
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации