Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Otvoreni rabotni pozicii

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: АМТ Системи 05 авг. 10:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Сектор
Друго
Фирмата АМТ има отворено работни позици за следниве профили :
- Помошник мајстор за Ел.Инсталаци
- PVC Мајстор за изработка и монтажа на PVC столарија.
Сите заинтересирани кандидати ги очекува да испратат CV со кратка биографија
АМТ Системи
АМТ Компјутери, компанија која се грижи за вашата безбедност. АМТ ви нуди безбедносни системи за вашиот приватен или деловен простор, заштитете се со FUHO систем за видео надзор или Paradox жични или бежични алармни уреди. SOYAL читачи за контрола и пристап на работно време. Commax домофони и видеофони за вашиот дом. Професионална изработка на web страни со можност за одржување на истите или едитирање на постоечката. Изработка на банери и логоа, одржување на компјутерски мрежи и уште многу други поволности сето ова само на едно место. Изберете го најдоброто, a најдоброто се вика АМТ Компјутери.
Посетете ја нашата продавница
ул.Страшо Пинџур бр.11- до М.за социјални грижи Прикажи на мапата
070965396
http://www.amt.com.mk/
АМТ Системи
070965396
Leaflet
АМТ Системи

АМТ Системи

63 Огласи во продавницата
Prodazba Montaza i Servis na Domofoni Videofoni -
Bezbednosni sistemi -
Popusti na paketi za video nadzor GRATIS MONTAZA -
NJADOBRI NOVOGODISNI POPUSTI 333 EUR
Кон почеток