Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PARKETAR OD SKOPJE

0 МКД

Се нуди работа од: ADNAN 05 септ. 16:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Brzo i kvalitetno mestenje , struganje i lakiranje na Parket , Patos i laminat .
Za Kontakt tel: 070-747-226
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации