Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara frizer ili frizerka

0 МКД

Се нуди работа од: Daniela 30 јул. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Baram frizer/ka so rabotno iskustvo.plata 18 000.kontakt.070385119
Daniela
070385119
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации