Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara masinist bagerist

0 МКД

Се нуди работа од: VITORIO 06 септ. 08:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Имаме потреба од лице со С - категорија возачка,
машинист-багерист.
VITORIO
078337973
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации