Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnik za vo peralna

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ЕУРО ЧИСТ ГРУП 05 авг. 17:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата

ISFRLANJE SHUT I CISTENJE PO GRADEZNI AKTIVNOSTI 0 МКД
NAJPOVOLNO HEMISKO CISTENJE NA TAPACIRAN MEBEL 1 500 МКД
PROFESIONALEN SERVIS ZA CISTENJE I TEKOVNO ODRZUVA 0 МКД
POPUST ZA KOMPLETNO CISTENJE NA DOMOT 2 500 МКД
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Сектор
Друго
ЕУРОЧИСТ ГРУП Сервис за чистење и перење теписи, поради зголемен обем на работа има потреба од машко лице за во перална за теписи.
Работно искуство ќе се смета за предност.
Контакт тел. 070/390-104
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
Чистење и одржување домови, канцеларии, угостителски, индустриски, спортски и други видови објекти Чистење и полирање секаков вид на тврди и меки подови Длабинско хемиско чистење Вашиот тапациран мебел и душеци, детска опрема, автомобили , автобуси, Чистење и одржување достапни и недостапни стакла и излози Чистење и одржување влезови на згради и други заеднички простории Генерално чистење на објекти по завршување со градежни активности Чистење базени, дворови, фасади • Можност за склучување на договор за тековно и годишно одржување • Времето и начинот на извршување на услугите се адаптираат спрема Вашето барање. • За темелно и ефикасно извршување на нашите услуги користиме еколошки средства и машини од најнова генерација
Посетете ја нашата продавница
ул. Пандо Кљашев бр. 47 Прикажи на мапата
078286529, 071986529
https://www.facebook.com/eurocistgrup
ЕУРО ЧИСТ ГРУП
078286529 , 071986529
Leaflet
ЕУРО ЧИСТ ГРУП

ЕУРО ЧИСТ ГРУП

13 Огласи во продавницата
ISFRLANJE SHUT I CISTENJE PO GRADEZNI AKTIVNOSTI 0 МКД
ESENSKA AKCIJA ZA HEMISKO CISTENJE 1 500 МКД
SERVIS ZA CISTENJE IMA POTREBA OD CISTACKI 0 МКД
NAJPOVOLNO HEMISKO CISTENJE NA TAPACIRAN MEBEL 1 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации