Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Taksi kompanija ima potreba od dispecerka

0 МКД

Се нуди работа од: Zlatko 11 апр. 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Taksi kompanija ima potreba od dispecerka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации