Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Wenice bara prodavacka

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Wenice 21 ноем. 14:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Продавница
Сектор
Друго
Wenice, реномирана фирма која се занимава со продажба на облека и опрема за новороденчиња и деца, бара продавачка. Сите заинтересирани кандидатки може да испратат свое CV на [email protected] или да се јават на тел.076/444-975 за да го закажат своето интервју.
Leaflet

Wenice

2 Огласи во продавницата
Wenice bara prodavacka -
Кон почеток