Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnicka vo butik

0 МКД

Се нуди работа од: Senol 14 окт. 11:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Сектор
Друго
Se bara rabotnicka vo butik so odela vo naselba Suto Orizari.Po moznost so malo iskustvo za prodavane.poveke informacii javete se 075420113
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации