Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavac/ka vo salon Strumica

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ПРИМА МЕБЕЛ 11 фев. 12:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Прима е најголемиот хрватски ланец на малопродажба на мебел и еден од најголемите Хрватски производители на мебел.
Малопродажната мрежа на Прима ја сочинуваат 52 салони во Хрватска а во Македонија, Прима мебел е присутна од 2010 година со 8 малопродажни салони и тоа во Скопје, Куманово, Охрид, Прилеп, Битола, Тетово и Струмица.

Разноврсната понуда, квалитетните производи и професионалната услуга е она што ја карактеризира Прима Мебел и по што е препознатлива на пазарот.

Во салоните на Прима, секој купувач може да најде мебел за целиот свој дом: спални соби, дневни соби, кујни, маси и столици,гарнитури, регали, детски соби, тинејџерски соби…

Мисијата на Прима Мебел е да остане стратешки партнер кој ги исполнува барањата на купувачите и клиентите преку следењето на трендовите на пазарот.

Поради проширување на нашиот тим имаме потреба од вработен на работна позиција: Продавач/ка во салон во Струмица.

На вработените им нудиме:
-Стимулативни и натпросечни примања
- Константно професионално усовршување

Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) може да ја достават на [email protected] со назнака Продавач во салон во Струмица.
ПРИМА МЕБЕЛ
Прима Мебел има потреба од продавачи во салон за мебел во Струмица. Потребни квалификации: - минимум ССС - Одлично познавање на MS Office пакет, Excel, Word - Предност - работно искуство во малопродажба од областа на мебел - Возачка дозвола - Б категорија - Развиени комуникациски способности - Самоиницијативност, флексибилност и подготвеност за учење - Ориентираност кон тимска работа - Потврда за неосудуваност На вработените им нудиме: - Стимулативни и натпросечни примања - Константно професионално усовршување Мотивационото писмо и кратката биографија можете да ја испратите преку полето Аплицирај веднаш (со доверба во било која доверливост),со задолжителна назнака за кое работно место се однесува апликацијата и за кој град. Прима Мебел го задржува правото да ги повика на интервју само кандидатите кои ги исполнуваат критериумите во огласот и тоа во рок од 15 дена по завршување на огласот.
Visit our store page
Show on the map
02/2600-245
ПРИМА МЕБЕЛ
034 334 734 / 071 284 915
Кон почеток