Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara prodavacka

Се нуди работа од: Marija 10 фев. 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Сектор
Друго
Se bara prodavacka nad 30 godini za vo prodavnica, so rabotno iskustvo. Podetalni informacii na 078 495493.
Leaflet
Кон почеток