Објавени: септ. 10 2021 06:41

Претпријатие

Објавени: септ. 10 06:41
Прегледи: 4
Pretprijatie ima potreba od majstori za
Zidarija i Tesarija za rabota vo skopje so Osigyryvanje
Cena po dogovor od saat
Tel za kontakt 073/333-477
Tel za kontakt 073/444-098
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
073333477

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации