Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EAXO group

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: EAXO group 31 мар. 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Nudi i gi zavrsuva ovoj vid na raboti:
Site vidovi na raboti so malter, glet, gips platni, fasadi i drugi.
Postavuvanje i niveliziranje na prostorite so ibercug.
Montaza na plocki vo site vidovi na prostorii.
Instalacija na vodnata mreza i sanitarnite elementi.
Poderzuvanje na golemi objekti so haus majstori, cistaci i drugi
Za podetalni informaci ve molime da ne kontaktirate.
Tel: 075 340 900
EAXO group
075 340 900
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации