Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva zelezni potpiraci skele

0 МКД

Се бара работа од: Daniela 19 јун. 09:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iznajmuvam zelezni potpiraci
Skele, zabici,spojnici,talpi mesalka, hilda gradezen matrijal daski kadroni i drugo poveke iformacii na 078/313-474 i 078/379-366
Daniela
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации