Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat mastori za rabota na objekt

0 МКД

Се нуди работа од: Marija 08 јун. 09:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Itno se baraat majstori za na objekt kavadarci negotino,redovni primanja,cena1800den,platen smestaj hrana.tel 078310270 Marija ili i na viber.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации