Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Претпријатие

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Претпријатие 10 септ. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Pretprijatie ima potreba od majstori za
Zidarija i Tesarija za rabota vo skopje so Osigyryvanje
Cena po dogovor od saat
Tel za kontakt 073/333-477
Tel za kontakt 073/444-098
Претпријатие
073333477
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации