Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Бараме архитект во Охрид

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Хардвер Стор Доо Охрид 19 септ. 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Реномирана градежна фирма од Охрид има потреба од архитект инжинер или градежен инжинер со или без работно искуство. Информации на телефон 070260153
Хардвер Стор Доо Охрид
Leaflet
Кон почеток