Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ZA STRANSTVO SE BARA MONTER ZA GREENjE I VODOVOD

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Албедо инженеринг 22 ноем. 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
- SE BARA MONTER ZA SISTEMI ZA GREENjE I VODOVOD SO RABOTNO ISKUSTVO

- ZA RABOTA VO BELGIJA, FRANCIJA

- SMESTUVANjE OBEZBEDENO

- POSEDUVANjE NA MK ili BG pasos

- informacii na mob +38975447161
(mozi na Viber ili WhatsApp)
Албедо инженеринг
Во моментов фирмата може да пружи комплетни услуги од областа на машинскиот инженеринг за секаков вид на објекти.
Посетете ја нашата продавница
ул. Копарска бр. 15 Прикажи на мапата
048 525 555
Албедо инженеринг
0754447161
Leaflet
Кон почеток