Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kranisti so EU pasos

0 МКД

Се нуди работа од: Branislav 20 септ. 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бараат кранисти со ЕУ пасош за работа во Германија, во сериозна фирма со 30 годишно искуство во градежништвото на германскиот пазар!
Branislav
075400141
Leaflet
Кон почеток