Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tehnoimpeks ima potreba od vraboteni

Се нуди работа од: Техноимпекс 04 фев. 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
ТЕХНОИМПЕКС ДОО СКОПЈЕ
ПОРАДИ ЗГОЛЕМЕН ОБЕМ НА РАБОТА ИМА ПОТРЕБА ОД ВРАБОТУВАЊЕ НА:
- МОНТЕРИ ЗА ГИПС КАРТОН СО РАБОТНО ИСКУСТВО . ( ПОЖЕЛНО СО Б КАТ. )
Испратете Ваше CV на . e-mail: [email protected]
Кон.тел. 078 313 420 Аце
078 221 839 дир.Горан
канцеларија 02 3172 750
Со почит Техноимпекс .
Техноимпекс
023172750
Leaflet
Кон почеток