Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vi nudime izrabotka na stiropor fasadi lepenje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Leonid Invest DOO 20 мај 20:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Изработка на стиропор фасади,лепење на стиропор внатрешно и надворешно.Работиме гипс картон (преградни ѕидови,спуштени плафони,шанкови,опшивки на прозорци,глетовање,молерисување.Исто така работиме и керамички плочки на големи и мали површини.Изведуваме брзо и со загарантиран квалитет.ВАШЕ е да не контактирате и да ни ја кажете замислата НАШЕ е да ја реализираме.
Leonid Invest DOO
+389 78 316 833
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации