Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat gradezni rabotnici

0 МКД

Се нуди работа од: Aleksandar 17 ноем. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Firma ima potreba od gradezni rabotnici Armiraci-Zidari-i Tesari plata 1000 evra prijaveni plus plateno jadenje prevoz i spienje site zainteresirani neka se javat na 071911748 ili na viber 00385994469950.Aleksandar
Aleksandar
071911748
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации