Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ELEKTROINSTALATERI

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ЕЛЕКТРОТЕРМА 26 фев. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Електроинсталатерска фирма од Скопје бара работници-електроинсталатери за изведување електрични инсталации во Скопје
ЕЛЕКТРОТЕРМА
070206576
Кон почеток