Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat elektro instalateri

15 000 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ЕЛЕКТРОТЕРМА Скопје 14 окт. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Електроинсталатерска фирма од Скопје бара електроинсталатери за работа во Скопје (станбени згради)
ЕЛЕКТРОТЕРМА Скопје
070-206576
Кон почеток