Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAME NADZOR ZA IZGRADBA NA STANBENI OBJEKTI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: kapitol inzenering 19 јун. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

kapitol inzenering

11 Огласи во продавницата

Unikatna zgrada vo strog Centar na gradot 0 МКД
SE BARA NADZOR ZA OBJEKT 0 МКД
NEPOVTORLIVA PONUDA VO STROG CENTAR NA GRADOT 0 ЕУР
EKSKLUZIVEN deloven prostor vo Centar 0 МКД
Се бара Градежен инжинер или архитект на работно место надзор со искуство во оператива од најмалку 3 години.


тел: 076 234 503
kapitol inzenering
Станови на најдобро место во градот
Посетете ја нашата продавница
Ленинова 7 Прикажи на мапата
076 234503
kapitol inzenering
076 234 503
Leaflet

kapitol inzenering

11 Огласи во продавницата
Unikatna zgrada vo strog Centar na gradot 0 МКД
Atraktivna lokacija vo blizina na Gradezen 0 ЕУР
EKSKLUZIVEN deloven prostor vo Centar 0 МКД
BARAME LOKACIJA ZA GRADBA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации