Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat majstori i plockari

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Крато-Керамика Вчера 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Потребни се мајстори-фугирачи и плочкари со искуство кои ќе работат на објекти во Скопје, Кочани и Штип.Плата по договор.
Крато-Керамика
070380127
Leaflet
Кон почеток