Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat rabotnici za vo stranstvo

0 МКД

Се нуди работа од: cini 24 мар. 22:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бараат работници за странство (Швајцарија) со Бугарски пасош.
Градежен сектор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации