Објавени: септ. 22 2015 04:03

Se baraat rabotnici

Објавени: септ. 22 04:03
Прегледи: 31
Реномирана градежна компанија бара работници со искуство за работа во Скопје:
- ѕидари, тесари, армирачи, гипсари, фасадери, плочкари, молери, електричари, водоинсталатери, лимари...

Пријавете се на 071 357 893 од 8:00 - 16:00 ч.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации