Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hrvatska firma bara rabotnici

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Dooel Dama Popin 14 јул. 15:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Работа во Хрватска поаѓање после 15ти јуни.
Имам потреба од повеќе кнауфери (мајстори), фасадери, молери кои глетаат и брусат.
Исто двајца мајстори водоинсталатори.

Осигурана работна виза,социјално и пензиско осигурување, превоз и сместување.


За СЕ друго по договор.

Вибер : HR +385 955 165 080
MK +389 77 92 99 22
Dooel Dama Popin
077929922
Leaflet
Dooel Dama Popin

Dooel Dama Popin

1 Огласи во продавницата
Кон почеток