Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Foto studio bara rabotnik

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Фото Студио 5 03 фев. 15:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Потребен е работник за редовен работен однос. Се бара искуство во печатење фотографии на студиска дигитална принтер машина, како и солидно познавање софтверска обработка на фотографии (Photoshop, Lightroom).
Заинтересираните може да не контактираат телефонски или не е-маил.
Фото Студио 5
+38976432210
Leaflet
Кон почеток