Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PVC ALUKOBOND aluminiumska stolarija

Се бара работа од: Natasa 22 ноем. 15:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Изработка, монтажа и кроење на PVC и алуминиумски прозори и врати со врвен квалитет.

Изработка и монтажа на АЛУКОБОНД-енергетско ефикасни фасади.

Изработка e со современи CNC машини во сопствен погон.

Повелете посетете не во нашиот погон во Визбегово, или да не контактирате.

Телефон за контакт: 078331742
Leaflet
Кон почеток