Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ProServisCentar

0 МКД

Се бара работа од: Biljana Aleksova 16 фев. 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Имаме потреба од сервисери за бела техника и климатизација со искуство или основни познавања.
За подетални информации
072222946 Тоше
070332331 Филип
Biljana Aleksova
072222946
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации