Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara pekar so rabotno iskustvo

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Делициа 26 фев. 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Пекара во Ченто има потреба од пекар за проиводство на леб и бели пецива. Заинтересираните можат да се јават на 075/305-271
Делициа
075305271
Кон почеток