Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bravar zavaruvac

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Albuna Metal Konstraksn Вчера 20:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Albuna Metal Konstraksn

4 Огласи во продавницата

Rakovoditel na proizvodstvo bravar zavaruvac 0 МКД
Се бара искусен мајстор за метални конструкции кој има искуство во заварувањето, чита технички цртежи и е професионалн во работењето. Се нуди редовно и добро платено работно место, со добри работни услови за неограничено работно време. Ве молиме пратете го вашето CV на нашата е маил адреса [email protected]
Albuna Metal Konstraksn

Albuna Metal Konstraksn

4 Огласи во продавницата
Rakovoditel na proizvodstvo bravar zavaruvac 0 МКД
Кон почеток