Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Monter na mebel

Се бара работа од: Sara 22 ноем. 09:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Фирмата „Мебел Ацевски“ има потреба од монтери со работно искуство во струката.
Потребна е возачка дозвола Б категорија.

За повеќе информации јавете се на 075 206 925 или пишете мејл на [email protected]
Leaflet
Кон почеток