Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Понуди за изградба на фотоволтаични централи

Оглас од претпријатие Се бара работа од: Домотекс ДООЕЛ Скопје 22 јул. 14:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се прибираат понуди за изградба на две фотоволтаични централи со инсталирана моќност од по 1 MWh на принципот - клуч на рака во атарот на село Азамбегово Светиниколско. Услов е исполнувањето на Законот и стандардите за енергетика од областа на фотоволтаичните централи. Понудите да се состојат од систем на фиксни панели и систем на ротациони панели.

За избор на најповолна понуда одлучувачки се како цената така и квалитетот на вградената опрема и изведувањето, гаранциите за вградената опрема и одржувањето.

Понудите да се пратат на следнава е-маил адреса: [email protected] најкасно до 31.08.2020 година.
Домотекс ДООЕЛ Скопје
Коста Новаковиќ 14/1
Скопје
Домотекс ДООЕЛ Скопје
022446674
Leaflet
Кон почеток