Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elektrotehnicari za instalacija na alarmi i kameri

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: Proalarm Вчера 01:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Proalarm

Proalarm

4 Огласи во продавницата

Profesionalno ozvucuvanje za avtomobili 4 500 МКД
Kontrola na Pristap Domofoni Kameri i Alarmi 40 ЕУР
Tunning oprema za avtomobili 0 МКД
Фирма од Битола има потреба од работници за работа и инсталација на кабли и камери, аларми ,компјутерски мрежи , контрола на пристап и аудио-видео опрема .
Доколку имате искуство и познавање во некоја област одгоре наведените слободно алицирајте
Предност имаат кандидати со искуство во електроника и компјутерски мрежи.
Плата по договор.
Сите заинтересирани да испратат CV со слика на
Е-маил: [email protected]
Proalarm
Alarmi za objekti , Kameri za video nadzor ,Kontrola na rabotno vreme , Videodomofoni i druga elektronika
Посетете ја нашата продавница
Solunska 141a (nasproti Kargo Ekspres) Прикажи на мапата
075790659
https://www.proalarm.blogspot.com
Leaflet
Proalarm

Proalarm

4 Огласи во продавницата
Kontrola na Pristap Domofoni Kameri i Alarmi 40 ЕУР
Profesionalno ozvucuvanje za avtomobili 4 500 МКД
Tunning oprema za avtomobili 0 МКД
Кон почеток