Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se barat rabotnici za izrabotka na pvc stolarija

0 МКД

Се нуди работа од: pvc stolarija 21 јул. 17:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se barat rabotnici za izrabotka na pvc stolarija.

bez iskustvo: 18.000 denari
iskustvo so alat: bruselica, bateriski pistol ...= 20.000 denari
rabotno iskustvo od 1-2 godini vo pvc stolarija: 25.000 denari
majstori za pvc stolarija: 30.000 denari
rabotno vreme: 07-15 chasot
bez terenska rabota i bez prekuvremeni saati
pvc stolarija
078392123
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации