Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara bravar zavaruvac

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: DMMD Dooel 09 фев. 11:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДММД ДООЕЛ има потреба од 5 кандидати за следната работна позиција:

Бравар/Заварувач

Потребни квалификации:

Завршено средно образование
Работно искуство минимум 2-3 години на иста или слична позиција
Поседување возачка дозвола Б – категорија
Комуникативна личност

Опис на работата:

Изработка и монтажа на производи од метал, браварија, огради, метален маси, столови сталажи итн.
Подготовка на работниот простор и средствата за работа
Проверка и одржување на исправност на опремата за работа
Проверка на квалитетот на извршените работи
Применување на прописите и процедури за заштита на работната и животната средина

Ние нудиме:

Работа на определено време
Редовна месечна плата во висина од 25000 денари

Контакт број
+389 71 311 382
+389 75 804 526
Leaflet

DMMD Dooel

1 Огласи во продавницата
Кон почеток