Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Firma od Ohrid bara stolar za rabota

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ххх Вчера 00:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Реномирана фирма од Охрид бара столар за работа во погон (не се оди на терен) Се работи само прва смена од понеделник до сабота. Потребни способности: тимска работа и ефикасност
Со или без работно искуство.
Голема можност за напредување и пријатна атмосфера за работа.
Leaflet
Кон почеток