Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat rabotnici za vo stolarska firma

0 МКД

Се нуди работа од: Toni 16 ноем. 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stolarskata firma Toni Mebel ima potreba od rabotnici so struka farbar,krojac,montazer da imaat poznavanje vo svojata struka.
Cena za plata po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации