Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se baraat rabotnici za rabota vo Germanija

0 МКД

Се нуди работа од: Dragan 15 септ. 19:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se baraat zidari i fasaderi so Bugarski pasoshi, za rabota vo Germanija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации